Помічники адвокатів

14. ПОМІЧНИК ТА СЕКРЕТАР АДВОКАТА

14.1. Адвокат може мати помічників з числа осіб, які мають повну вищу юридичну освіту. Помічники адвоката працюють на підставі трудового договору (контракту), укладеного з адвокатом, адвокатським бюро, адвокатським об’єднанням, з додержанням вимог цього Закону і законодавства про працю. Помічник адвоката виконує доручення адвоката у справах, що знаходяться у провадженні адвоката, крім тих, що належать до процесуальних повноважень (прав та обов’язків) адвоката. Положення про помічника адвоката затверджується Радою адвокатів України та/або Загальними зборами або розпорядженням Голови Колегії.  Помічнику адвоката забороняється суміщати роботу в адвоката з діяльністю, несумісною з діяльністю адвоката. Помічником адвоката не можуть бути особи, зазначені в Законі України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».

14.2. Члени (учасники) Колегії можуть мати секретарів, права та обов’язки яких визначаються Положенням, що затверджується Загальними зборами або розпорядженням Голови Колегії.

______________________________________________________________________________

ПЕРСОНАЛЬНИЙ СКЛАД ПОМІЧНИКІВ АДВОКАТІВ

адвокатського об’єднання

«КИЇВСЬКА ОБЛАСНА КОЛЕГІЯ АДВОКАТІВ»:

______________________________________________________________________________

IMG_2713

МАРТА БАРАНЕЦЬКА

#Баранецька / #Baranetska / #Баранецкая
ПОМІЧНИК АДВОКАТА #ХАБІБУЛЛІН’А
(Свідоцтво №КС-00557
Видано: Рада адвокатів Київської області
Дата видачі: 07.09.2017)

Пошта: 01042, КИЇВ-042, а/с №113
facebook.com/marta.baranetska
m.baranetska@khabibullin.kiev.ua
baranetskamarta@gmail.com

Біографічна довідка:
khabibullin.kiev.ua/07092017-2/

Освіта: — З вересня 2001 року до червня 2004 року навчалась у Чернівецькій середній школі, з вересня 2004 року до липня 2011 навчалась у Київській гімназії № 136, де одержала атестат про середню освіту. (середній бал – 185.3 з 200); — У липні 2011 року вступила до Київського національного університету імені Тараса Шевченка на юридичний факультет. У 2015 році здобула освітній рівень бакалавра (правознавство із спеціалізації суд та прокуратура). З вересня 2015 року до липня 2017 року навчалась на магістратурі в Київському національному університеті де і здобула ступінь вищої освіти магістр за спеціальністю правознавство, спеціалізацією правове забезпечення безпеки бізнесу; З жовтня 2016 року навчається у Віденському (Австрія, Universität Wien) Університеті на здобуття освітнього рівня магістр права за спеціальністю Європейське та міжнародне бізнес право.

Олімпіади: Перше місце на регіональному рівні в олімпіаді з англійської мови, 2010; Перше місце на регіональному рівні в олімпіаді з французької мови, 2011; Друге місце на Міському рівні в змаганні наукових робіт Малої Академії Наук, 2010, (Секції: Перша робота – Право + англійська мова та друга робота – Французька мова) та інш…

Мови: Українська (рідна), Російська (вільне володіння), Англійська (Ефективний професійний рівень), Французька (середній рівень), Німецька (середній рівень), Іспанська (елементарний рівень).

Професійна діяльність: Районний суд міста Києва, Липень 2014; Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у місті Києві, Грудень 2014; Київська місцева прокуратура, Квітень 2013.

Громадська діяльність: Участь у різних заходах, форумах з правничих, юридичних, судових та міжнародних правничих питань та з питань судової реформи в Україні — Європейський вектор. Громадський активіст студентського парламенту КНУ ім. Т.Шевченка з 2013 до 2014.

Інтереси та хобі: Подорожі; Театр; Спорт; Вивчення та удосконалення знань іноземних мов.

Спорт: Багатократна чемпіонка України та закордонних змагань з Карате WKF, Пояс 1кю (останній з коричневих перед чорним), має більше 300 медалей та інші нагороди.

fullsizeoutput_3b38

______________________________________________________________________________